top of page

Probuď svou vnitřní ženu

SRF_3900.jpg

Zvu tě, ženo, na další ženský tanečně-sdílecí kruh, tentokrát s tématem Vnitřní ženy. Přijď ji v sobě probudit, povzbudit, dát jí pozornost. Bude ti vděčná! 

Sejdeme se v kruhu žen a budeme tančit, sdílet, pít kakao a dáme prostor své ženské energii. 

SRF_3898.jpg

Bezpečné prostředí

Sdílení

Propojení

Tanec

Co je to ženský kruh?

Ženský kruh je:

💫 prostor pro růst - zaměřuješ se na sebe, všímáš si svých pocitů, myšlenek. Odkrýváš témata, která ti pomáhají se v životě posouvat kupředu. Učíš se láskyplné komunikaci, kterou můžeš použít v běžných situacích v životě.

💫 léčení - už jen to, že posloucháš cizí příběh, ti může přinést aha momenty

a můžeš pocítit přijetí a sounáležitost. A to je léčivé a osvobozující. V kruhu jsi respektovaná, zažíváš bezpečné prostředí, kde se můžeš svobodně svěřit se vším, co se v tu chvíli v tobě odehrává. To, že to pustíš ven, tě uvolní.

💫 bezpečí - kruh představuje bezpečný prostor, kde můžeš sdílet samu sebe, autenticky. Můžeš být sama sebou. Bude ti nasloucháno a dostaneš respekt

a pochopení.

💫 pro nás ženy přirozený - pro nás ženy je přirozené mluvit o svých pocitech, vyprávět příběhy a povídat o tom, co se nám právě teď děje. Učíme se z příběhů svých i z příběhů ostatních. Uvolňuje nás to. Léčí. Cítíme se přijaté. V kruhu se toho můžeme hodně naučit - komunikovat, naslouchat, sdílet k esenci a taky trpělivost. Učíme se odhazovat souzení a učíme se nedávat nevyžádané rady.

Proč jít na kruh?

🌹 Napojíš se sama na sebe

🌹 Věnuješ si čas

🌹 Dostaneš se do těla

🌹 Díky tanci v sobě probudíš energii 

🌹 V bezpečném prostředí probudíš a povzbudíš svou ženskou energii

🌹 Propojíš se s ostatními ženami

Jak souvisí ženský kruh s intuitivním tancem?

Tanec je nádherný nástroj pro sebepoznání. Taneční pohyb vychází z našeho nitra, z našeho srdce a vyjadřuje, jak se cítíme. Právě teď. A to přesně na kruhu potřebujeme - dostat se do přítomného okamžiku, do "tady a teď". Tanec nám umožní spojit se s naším tělem, s naší intuicí, s našimi pocity a emocemi. Umožní nám dát našim emocím průchod

Často totiž pocity a emoce zadržujeme a ty se pak v našem těle ukládají a mohou způsobovat potíže. Je velmi důležité tyto zaseklé emoce rozpohybovat a zprůchodnit tak naše tělo, aby v něm mohla proudit energie

Díky tanci právě tohle dokážeme - dát průchod našim pocitům, vyjádřit autenticky to, co cítíme. Necháme naše pocity přijít a zase odejít. 

Intuitivní tanec znamená, že necháváme tělo intuitivně se hýbat. Jinými slovy - tělo se hýbe tak, jak právě v daný moment potřebuje. Respektujeme naše tělo a do žádného pohybu se nenutíme. Necháváme ho vyjádřit se. Neblokujeme ho, neřídíme ho hlavou a myšlenkami, neomezujeme ho. A proto se tomuto tanci říká také svobodný tanec, tanec bez pravidel, free style,... 

Mně osobně přijde kombinace ženského kruhu a tance naprosto bombastická! Miluju tanec, miluju pohyb a je nádherné sledovat, co naše tělo dokáže, když ho prostě necháme "být", když ho necháme pohybovat se ve vlastním rytmu

Nadcházející kruh:

Probuď svou vnitřní ženu

23.6.2024 od 13 do 17.00

ženský tanečně-sdílecí kruh

Přijď oslavit a probudit v sobě svou Vnitřní ženu - svou ženskou energii, která v tobě dřímá.

Na ženském tanečně-sdílecím kruhu se propojíš se svou ženskostí a se svou duší. Pro hlubší propojení sama se sebou bude pro tebe připraven malý rituál s ceremoniálním kakaem.

V pohybové části se intuitivním tancem protancuješ sama k sobě. Zažiješ, jaké to je, když se setkáš se svou Vnitřní ženou. Zjistíš, co by potřebovala, co by chtěla a po čem opravdu touží. 

Nebude chybět meditace, sdílení v kruhu, tahání karet a další aktivity. 

Proč bys měla přijít?

  • protože se díky tanci můžeš propojit sama se sebou 

  • protože tanec je lék pro tvé tělo 

  • protože můžeš dát průchod své ženskosti

  • protože na kruhu můžeš být sama sebou

  • protože chceš zažít spojení sama se sebou, se svou duší

  • protože chceš vyzkoušet ceremoniální kakao

  • protože zažiješ nové prožitky, které ti mohou pomoci v tvém současném životě

  • protože díky sdílení můžeš léčit sebe a i ty můžeš léčit ostatní ženy skrze svůj jedinečný prožitek

23.6. 13.00-17.00

700 Kč

1+1 / 550 Kč za osobu

- vem s sebou kámošku, mámu... a obě dostanete akční cenu

kapacita 10 žen

Inner Vibe studio, Svobodova 135/11, Praha

Co se bude na kruhu dít?

V bezpečném prostoru si osaháš téma Vnitřní ženy - ženské energie v tobě. 

Prostřednictvím dechu se napojíš sama na sebe a zjistíš svůj záměr. Zjistíš, co cítíš. 

Čeká tě meditace, ve které se propojíš se svou duší. Zažiješ malý rituál s ceremoniálním kakaem, které ti pomůže vnímat samu sebe a svoje tělo. Poté bude následovat intuitivní tanec. Neboj se - žádná choreografie. Bude záležet jen na tobě, jak svůj tanec pojmeš. Samozřejmě bude prostor pro sdílení v kruhu, tahání karet a nebude chybět závěrečná integrace všeho, co v kruhu prožijeme. 

 

! Pokud nebudeš chtít nějakou aktivitu dělat, nevadí. Vše je na tobě. Nemusíš dělat nic, co nechceš a co je ti nepříjemné. Můžeš být jen pozorovatelkou dění kolem sebe. 

Jaké jsou zážitky účastnic mých kruhů?

Zuzka

účastnice ženského kruhu

"Byl to nádherný zážitek. Máš silný hlas a Tvé vedení bylo moc laskavé. Líbilo se mi spojení ženského kruhu, hudby a tance."

We are in contact

Vyplň, prosím, formulář a zarezervuj si svoje místo na ženském tanečně-sdílecím kruhu. 

Budu se moc těšit!

  • Instagram
  • Youtube

Děkuji za registraci. Budu se na vás těšit!

bottom of page