top of page

15.9.2024

SRF_3880.jpg

V rytmu duše

Cyklus ženských kruhů

Moje hranice

15.9.2024

Hra světla a stínu

20.10.2024

Tanec emocí

10.11.2024

Moje tělo

1.12.2024

Milá ženo,

ráda bych tě pozvala na cyklus ženských tanečně-sdílecích kruhů V rytmu duše s podtitulem Cesta k vnitřní harmonii. Záměrem je objevit a posílit svou sebehodnotu skrze intuitivní tanec, meditace a další techniky. 

Vytvořila jsem tento cyklus, abych tě podpořila na tvé cestě za sebepoznáním. Vybrala jsem témata jednotlivých kruhů tak, aby ti v celku poskytly hlubší zážitek a hlubší poznání sebe sama. Budeme se zabývat hranicemi, našimi světlými i stinnými stránkami osobnosti, pojmenujeme si a budeme prožívat a vyjadřovat svoje emoce a ukážeme si, jak jim nechávat průchod zdravým způsobem, a nakonec se dotkneme tématu našeho těla

Cyklus bude probíhat od září do prosince a každý měsíc se setkáme v kruhu žen, kde budeme sdílet a hlavně pracovat samy na sobě. Hlavním programem bude intuitivní tanec, skrze který budeme vyjadřovat to, co opravdu cítíme a prožíváme. Nebudou chybět meditace, imaginace a techniky uzemňování. Můžeš očekávat i malé rituály, chvilky kreslení či zapisování si myšlenek (journaling). Cyklus ti poskytne nástroje, jak můžeš samu sebe poznávat i mimo kruh, v každodenním životě

Doporučuju se přihlásit na celý cyklus a absolvovat všechna setkání. Samozřejmě se můžeš přihlásit i na jednotlivý kruh samostatně. Avšak hlubší prožitek ti poskytnou všechny kruhy, které ti na konci cyklu dají větší smysl. 

Budu se na tebe moc těšit! Těším se, co společně vytvoříme, jakou vytvoříme komunitu žen a jak si společně otevřeně zatancujeme a posdílíme navzájem svoje zkušenosti. 

Bezpečné prostředí

Sdílení

Propojení

Tanec

Moje hranice

Hranice jsou v našem životě velmi důležité. Pokud nevím, jaké jsou, nebo je nemám vůbec, necítím se bezpečně a nemohu se pak projevovat plně taková, jaká jsem. 

Jaké jsou moje hranice? Mám je vůbec?

Jak je hájím?

Nechávám si svoje hranice od ostatních překračovat?

Narušuju já hranice ostatních?

SRF_1560_edited.jpg

Co si z kruhu odneseš?

- povědomí o tom, jak si nastavit svoje hranice

- co to vlastně hranice jsou a jak je hájit

- jak tě v životě nastavení hranic ovlivňuje

- zvědomíš si také svá limitující přesvědčení, která mohou tvé nastavení hranic ovlivňovat

Tanec emocí

Často svoje emoce potlačujeme, stydíme se za ně. Proč? Pravděpodobně ze strachu, že nebudou přijaty. Možná proto, že nás učili, že "naštvané" nebo "ubrečené" holky nemá nikdo rád. Možná nám říkali "nebreč" nebo "nekřič". Naučily jsme se tak vyjadřovat jen ty pozitivní emoce, aby ostatní byli spokojení. Abychom vypadaly jako ty hodné holky, které má každý rád. 

SRF_1466.jpg

JENŽE! Potlačované emoce zůstávají v těle. Neodešly. Jsou stále v nás, kumulují se a mohou vyústit i v nemoc. Proto je více než nutné naše emoce volně a zdravě vyjadřovat, nechat je proudit. Na kruhu si dovolíme emoce vyjadřovat, naučíme se je rozpoznávat, všímat si jich a také si ukážeme, jak je zdravě vyjadřovat

Co si z kruhu odneseš?

- emoce!

- uvolnění

- uvědomění, že si můžeš dovolit vyjadřovat jakékoliv emoce

- zvědomíš si, jaké emoce nejčastěji prožíváš a proč

- odpovědi na otázky, jako např. proč se bojíš svoje emoce vyjadřovat

- zkušenost, že jde emoce vyjadřovat zdravým způsobem 

- zjištění, že každá emoce je správná, prospěšná a důležitá

Hra světla
a stínu

Každá z nás máme své světlé i stinné stránky. Většinou se těch stinných straníme, nechceme je vidět, ignorujeme je, potlačujeme... A právě tyto potlačované stíny pak na nás nečekaně vybíhají, překvapují nás a podvědomě nás ovládají. My pak máme pocit, že nejsme dost dobré, že je s námi něco špatně. 

SRF_1410.jpg

Pojď tyto svoje stíny objevit, posvítit si na ně a přijmout je. Jen tak můžeš opravdu začít přijímat samu sebe a být k sobě pravdivá. 

Co si z kruhu odneseš?

- větší pochopení pro sebe sama

- povědomí o svých světlých i stinných stránkách

- vědomí toho, že se vždycky můžeš rozhodnout, jak zareaguješ

- hlubší poznání sebe sama

- pochopení, že v tom nejsi sama, že s tebou není nic špatně, jen máš i stinné stránky, které má každá z nás

Moje tělo

Tělo je náš kompas. A my jsme se naučily ho ignorovat, nevěřit mu, zpochybňovat ho a neposlouchat ho. Také jsme získaly přesvědčení, že naše tělo není dost dobré, dost hubené, dost dokonalé... a trestáme ho za to! Trestáme samy sebe. Neustále o sobě pochybujeme, snižujeme svojí hodnotu jen kvůli tomu, že si myslíme, že naše tělo není dokonalé. Ale ono je! Je jedinečné. Jen my si to neuvědomujeme.

SRF_1366.jpg

Poslouchám svoje tělo? Naslouchám mu?

Jsou moje přesvědčení o něm pravdivá? Jsou vůbec moje?

Jak se o své tělo starám?

Jak je svému tělu mluvím? Chválím ho, nebo urážím?

Odvozuju od vzhledu svého těla svou hodnotu jako člověka?

Co si z kruhu odneseš?

- odpovědi na výše zmíněné otázky ohledně svého těla

- větší respekt a úctu ke svému tělu

- vděčnost za své tělo

- prožitky, které ti může poskytnout jen tvoje tělo

- zjištění, že tvoje hodnota není dána vzhledem tvého těla

- uvědomění, že tvoje tělo je tvůj kompas, tvůj chrám a je tu vždycky pro tebe!

13.00-17.00

cyklus / 2 200 Kč

(do 31.7.2024)

1 kruh / 700 Kč

kapacita 10 žen

Inner Vibe studio, Svobodova 135/11, Praha

Co se bude na kruhu dít?

V bezpečném prostoru v obklopení podobně naladěných žen si budeš moct dovolit být sama sebou a načerpáš energii, kterou tolik potřebuješ. 

Každý kruh bude trošičku jiný, ale určitě můžeš počítat s tím, že se naladíš sama na sebe dechem, nebude chybět meditace, imaginace a intuitivní tanec, který je hlavním programem. V intuitivním tanci nejde o nějaké naučené kroky nebo choreografii, ale o tvůj prožitek, o tvůj individuální pohyb a vyjádření hudby a tvých pocitů. 

Na některých kruzích můžeš očekávat i malé rituály, které pomohou integrovat dané téma

Nikdo tě nebude do ničeho nutit. Pokud nebudeš chtít dělat nějakou aktivitu, dělat ji nemusíš. Můžeš sledovat ostatní a připojit se později, nebo taky ne. Všechny aktivity jsou dobrovolné a jsou jakousi nabídkou pro tebe, kterou můžeš a nemusíš přijmout. 

Samozřejmě na kruhu budeme sdílet, budeme si povídat a inspirovat se navzájem svými příběhy a pocity. Budeme v přítomném okamžiku sdílet to, co je pro nás právě teď a tady nejdůležitější, co má být řečeno a může to posloužit všem přítomným ženám. Skrze příběhy se totiž léčíme. 

Jaké jsou zážitky účastnic mých kruhů?

Zuzka

účastnice ženského kruhu

"Byl to nádherný zážitek. Máš silný hlas a Tvé vedení bylo moc laskavé. Líbilo se mi spojení ženského kruhu, hudby a tance."

Dej mi vědět, zda dorazíš

Vyplň, prosím, formulář a zarezervuj si svoje místo na ženském tanečně-sdílecím kruhu. 

Budu se moc těšit!

  • Instagram
  • Youtube

Děkuji za registraci. Budu se na vás těšit!

bottom of page