top of page
SRF_1395.jpg

Tanec polarit

ženský kruh

Milá ženo,

zvu tě na letní tanečně-sdílecí kruh Tanec polarit

A proč Tanec polarit? O čem kruh bude?

Na kruhu se budeme zabývat tématem ženské a mužské energie v nás, potažmo tedy naší Vnitřní ženou a Vnitřním mužem a jejich vztahem navzájem. 

Jsou naše části v harmonii? Je naše Vnitřní žena v souladu s Vnitřním mužem, nebo spolu bojují? Jaká je naše Vnitřní žena? Jak se má? Může se plně projevit? A co náš Vnitřní muž? 

Každý z nás má v sobě obě energie, ženskou i mužskou. Jak muži, tak ženy. My ženy máme často naši Vnitřní ženu potlačenou, neobjevenou, zraněnou... A je možné, že se do popředí dostal Vnitřní muž, který Vnitřní ženu utlačuje... Komplikuje se to navíc tím, že obě ty části mohou být různými způsoby zraněné a mají svoje stíny. Když ale budeme víc všímavé k tomu, která část v nás je ta "ženská" a která je ta "mužská" a jak se projevují, můžeme je postupně uzdravovat a dovolit jim se zdravě projevovat

Tohle téma mně osobně přijde velmi zajímavé. Dříve jsem v sobě měla hodně posílenou mužskou energii, která byla někdy až nezdravě v popředí. Tlačila jsem hodně na výkon, potlačovala jsem svoje emoce, chtěla jsem být silná, racionální, bezcitná a všechno jsem si dělala sama, nikdy jsem nežádala o pomoc. Moje ženská energie byla velmi v pozadí, možná jsem o ní ani nevěděla. Myslela jsem si, že být ženou a dát průchod ženské energii znamená, že budu slabá, nedoceněná, ufňukaná a neschopná...

 

Dnes, když jsem na cestě za poznáním sebe sama, vím, že být ženou znamená naopak být silná tím, že dám průchod svým emocím, že ukážu svou zranitelnost. Není ostuda požádat o pomoc, říct, že něco nedokážu nebo neumím. Vím, že projevovat emoce je odvaha, protože ne každý to v dnešním světě dokáže. Jít do hloubky sebe, svítit do hlubin svého nitra, na své stíny... to je odvaha!

Být ženou pro mě znamená plynout, být ve flow, dělat, co mě těší, být spontánní, někdy šílená, pitomá, smutná, naštvaná, veselá... prostě projevovat a hlavně prožívat emoce, ať jsou jakékoliv! Být ženou pro mě znamená dovolit si být jakákoliv chci tady a teď. Znamená to milovat, dávat lásku sobě a pak světu. A znamená to taky kultivovat v sobě nejen ženskou energii, ale i mužskou, která mi pomáhá vymýšlet strategie a struktury projektů, pomáhá mi jít do akce, pustit se do toho tvoření, zaměřit se na to, co je důležité, jít do výkonu, když je potřeba něco udělat či dokončit.

 

Jednoduše - obě energie jsou důležité a je super, když je pozorujeme, kultivujeme a používáme v situacích, ve kterých se hodí. ​A právě proto jsem vytvořila kruh na téma polarit v nás - Tanec polarit. Budeme zkoumat jednotlivé energie zvlášť a pak i dohromady. Bude to jízda!

Bezpečné prostředí

Sdílení

Propojení

Tanec

Nadcházející kruh:

Tanec polarit

18.8.2024 od 13 do 17.00

ženský tanečně-sdílecí kruh

Na ženském kruhu si budeš moct dovolit být sama sebou a propojit se se svým tělem prostřednictvím tance a meditace. Prozkoumáš, jak se má tvoje Vnitřní žena, jaký je tvůj Vnitřní muž a jak se oba dva k sobě navzájem chovají. Můžeš si dovolit projevit svoje emoce, prožít, co potřebuješ a začít uzdravovat samu sebe. 

Přijď věnovat čas jen sama sobě, opečovat se a načerpat novou energii, kterou tolik potřebuješ v bezpečném prostředí ve společnosti podobně naladěných žen. 

Proč bys měla přijít?

  • protože se díky tanci můžeš propojit sama se sebou 

  • protože tanec je lék pro tvé tělo 

  • protože chceš prozkoumat svou ženskou a mužskou energii

  • protože chceš zažít spojení sama se sebou, se svou duší

  • protože chceš dovolit sama sobě prožívat emoce

  • protože na kruhu můžeš být sama sebou

  • protože zažiješ nové prožitky, které ti mohou pomoci v tvém současném životě

  • protože díky sdílení můžeš léčit sebe a i ty můžeš léčit ostatní ženy skrze svůj jedinečný prožitek

18.8. 13.00-17.00

700 Kč

1+1 / 550 Kč za osobu

- vem s sebou kámošku, mámu... a obě dostanete akční cenu

kapacita 10 žen

Inner Vibe studio, Svobodova 135/11, Praha

Co se bude na kruhu dít?

V bezpečném prostoru v obklopení podobně naladěných žen si budeš moct dovolit být sama sebou a načerpáš energii, kterou tolik potřebuješ. 

Prostřednictvím dechu se napojíš sama na sebe a zjistíš svůj záměr. Zjistíš, co cítíš. 

Čeká tě meditace, ve které se propojíš se svou Vnitřní ženou a následně i se svým Vnitřním mužem. Zjistíš, jací jsou, jak se cítí, co by potřebovali. Nebude chybět svobodný intuitivní tanec, během kterého si můžeš dovolit ještě hlouběji prozkoumat svou ženskou a mužskou energii. Tance se nemusíš bát - nebude žádná choreografie. Bude záležet jen na tobě, jak svůj tanec pojmeš. Samozřejmě bude prostor pro sdílení v kruhu, tahání karet a nebude chybět závěrečná integrace všeho, co v kruhu prožijeme. 

 

! Pokud nebudeš chtít nějakou aktivitu dělat, nevadí. Vše je na tobě. Nemusíš dělat nic, co nechceš a co je ti nepříjemné. Můžeš být jen pozorovatelkou dění kolem sebe. 

Jaké jsou zážitky účastnic mých kruhů?

Zuzka

účastnice ženského kruhu

"Byl to nádherný zážitek. Máš silný hlas a Tvé vedení bylo moc laskavé. Líbilo se mi spojení ženského kruhu, hudby a tance."

Dej mi vědět, zda dorazíš

Vyplň, prosím, formulář a zarezervuj si svoje místo na ženském tanečně-sdílecím kruhu. 

Budu se moc těšit!

  • Instagram
  • Youtube

Děkuji za registraci. Budu se na vás těšit!

bottom of page